Familylab vecākiem           

Familylab vecākiem

Familylab piedāvā informatīvus iedvesmas seminārus un vecāku tikšanās-diskusiju grupas par audzināšanu un izglītību, ģimenes vadību. Tos vada sertificēti semināru vadītāji. Iedvesmas seminārā var iegūt dziļāku ieskatu Familylab filozofijā un tās praktiskā pielietojumā savā dzīvē.

Virzība un padomi ģimenēm

Mūsu pieeja ir savest kopā visus ģimenes locekļus, lai palīdzētu veidot labāku savstarpējo mijiedarbību, balstoties uz uzskatu, ka bērns ir kompetents (sk. grāmatu “Your competent child”) un spējīgs būt līdzvērtīgs dialoga partneris.

Familylab piedāvā vietu, kur ģimenes var atklāt, izgudrot un eksperimentēt, kāds ir labākais veids viņu savstarpējai mijiedarbībai, atvirzoties no tradicionālām paražām kā bezierunu paklausība un hierarhija, virzoties uz līdzvērtīgu cieņu, personīgo integritāti un kompetenci.

Mūsu darbība balstās nostādnē, ka bērni uzvedas atbilstoši tam, kā funkcionē viņu ģimene. Lai jauniešiem būtu iekšējais spēks un vara/jauda darīt dzīvē, šis spēks/vara viņiem ir jāatdod / jānodod / jāiedod jau ģimenē.

Jespera Jūla darbs pagājušajos 30 gados ir izmainījis ģimenes aprūpes paradigmu un devis ģimenēm instrumentus, lai ģimenes pašas var radīt un veidot savas veselīgās attiecības.

Ģimeņu kounselings/konsultācijas Latvijā būs pieejamas ar nākamo, 2021. gadu.

"Bērna personīgā integritāte un pašapziņa ir cieši saistītas. Jo vairāk vecāki rūpēsies par bērna integritāti, jo lielāka iespēja, ka bērnam attīstīsies veselīga pašapziņa."

/Jesper Juul/